Andy Warhol (1928-1987): Arc - Karen Kain kanadai balerina. Litográfia, papír. Sorszámozott 30/100 jelzett a nyomaton. Szárazpecséttel is jelzett. Georges Israel editeur, hozzá tanúsítvány. / Karen Kain Canadian ballerina Lithography with attest 38,3x56,3 cm