15656.
Beendet 388. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.