Wiseman Miklós (Nicholas Wiseman): Fabiola vagy a katakombák egyháza. Ford. Hauded Ágoston. Bp., 1888, Szent István Társulat. Szövegközti illusztrációkkal. Vászonkötésben, bordó lapszélekkel, a Gottermayer-kötészetből, kis kopásokkal.