15072.
Beendet 388. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Sven Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp.,1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. 59 műemléklelettel. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott állapotban.