Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Robert von Lebensfeld: Die Westalpen. E. T. Compton és Paul Hey illusztrációival. Prag-Wien-Leipzig, 1896, F. Temspky-G. Freytag, 1 t.+XII+486+1 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, egy egészoldalas színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró képtáblával.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf