Tétel

Katalognummer:

15666.
Beendet 388. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

1 200 HUF

33

Beschreibung:

Dr. Marton Géza: A római magánjog elemeinek tankönyve. Institúciók. Debrecen, 1937, Méliusz. Negyedik kiadás. Ceruzás aláhúzásokkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadt állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras