Vargyas Endre: Magyar szabadságharcz története 1848-1849-ben. Bp.,1879, Méhner Vilmos. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas állapotban.