Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Magyarország földmívelésügye az 1910 évben. Különlenyomat. "A m. kir. kormány 1910. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv" czímű (...) műből. Bp., 1912, M. Kir. földmívelésügy minister kiadványai (Athenaeum könyvnyomda). Bordázott gerincű, korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel. Intézményi bélyegzővel + Magyarország földmívelésügye az 1908 évben. Különlenyomat. "A m. kir. kormány 1908. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv" czímű (...) műből. Bp., 1910, M. Kir. földmívelésügy minister kiadványai (Athenaeum könyvnyomda). Bordázott gerincű, korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel. Intézményi bélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert