Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illus... https://www.darabanth.com/de/388-Fernauktion/388.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Baloghne-Horvath-Terezia-Nepi-ekszerek-Schobel-Magda-rajzaival-illusztralt-Bp-1983-Cor~II2326860
2326860
16761
388
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illusztrált. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1971, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
: sza