Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illusztrált. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1971, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza