Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

9 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból: Kádár Imre: A fekete bárány, Szántó György: Stradivari, Balázs Ferenc: Zöld árvíz, Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi Művészek. Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Bánffy Miklós: Reggeltől estig, Makkai Sándor: Az élet fejedelme, Makkai Sándor: Egyedül, Az Erdélyi Helikon Anthológiája (sérült gerinccel). Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, helyenként kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert