Porcelán fa betétes sótartó, jelzett, matricás, kopásokkal, alján lepa... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Porcelan-fa-betetes-sotarto-jelzett-matricas-kopasokkal-aljan-lepattogzasokkal-20-5x12-~II2316403
2316403
11259
387
Beschreibung: Porcelán fa betétes sótartó, jelzett, matricás, kopásokkal, alján lepattogzásokkal, 20,5x12,5x13 cm
: karap_norbert