Népművészeti korsó, mázas kerámia, alján jelzett, apró kopásnyomokkal ... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5/Nepmuveszeti-korso-mazas-keramia-aljan-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-24-5-cm~II2171947
2171947
11026
387
Art-ceramics
Beschreibung: Népművészeti korsó, mázas kerámia, alján jelzett, apró kopásnyomokkal m: 24,5 cm
: kozár_edit