Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 142
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2323082
30696
387
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem (50mm) T:1-,2 2323080
30697
387
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem (60mm) T:1-,2 2323060
30698
387
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-
2261566
30699
387
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "Településfejlesztésért / Bács-Kiskun Megyei Tanács és a Hazafias Népfront Megyei Bizottsága" öntött Br emlékérem (80mm) T:2
2322686
30700
387
Numismatik
Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35.78g/0.800/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2318799
30701
387
7500
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,83g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Adamo SF7
2322862
30702
387
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2322867
30703
387
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
2305898
30704
387
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem (35,97g/0.925/42,5mm) T:2 (PP)
2321726
30705
387
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" + "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) a három együtt nem saját dísztokban T:1,1- 2321703
30706
387
2200
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" (2xklf) Br és aranyozott Br emlékérem, mindkét érem nem saját tokjában (42,5mm) T:1 (az aranyozott eredetileg PP) 2318811
30707
387
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése / A forradalom és szabadságharc emlékére 1956-1996" Ag emlékérem dísztokban (31,71g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF