Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 142

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem (50mm) T:1-,2
30696.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem (60mm) T:1-,2
30697.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-
30698.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lajos József (1936-) DN "Településfejlesztésért / Bács-Kiskun Megyei Tanács és a Hazafias Népfront Megyei Bizottsága" öntött Br emlékérem (80mm) T:2
30699.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35.78g/0.800/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30700.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,83g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Adamo SF7
30701.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30702.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30703.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem (35,97g/0.925/42,5mm) T:2 (PP)
30704.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" + "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) a három együtt nem saját dísztokban T:1,1-
30705.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" (2xklf) Br és aranyozott Br emlékérem, mindkét érem nem saját tokjában (42,5mm) T:1 (az aranyozott eredetileg PP)
30706.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése / A forradalom és szabadságharc emlékére 1956-1996" Ag emlékérem dísztokban (31,71g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30707.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF