Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 142

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
30660.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy találkozik Charles de Gaulle-lal, 1961. május 31." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP kis fo. Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Meets Charles de Gaulle, May 31, 1961" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:PP small spot
30661.

Rufpreis:
1 400 HUF

30662.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy meglátogatja Kelet-Németországot, 1963. június 23-25." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Visits West Germnay, June 23-25, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)
30663.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John Kennedy Jr. tiszteleg apja előtt, 1963. november 25." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND "35th President of the United States of America / John Kennedy Jr. Salutes His Father, November 25, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints
30664.

Rufpreis:
1 400 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1962. "Egry József Képzőművészeti Díj 1962" kétoldalas öntött Br emlékérem (82mm) T:2
30665.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált "Éremgyűjtők Szervezete - Szeged" tokban (~36g/0.835/42,5mm) T:BU
30666.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30." jelzett Ag (35,83g/0.835/42,5mm) T:1 eredetileg (PP)
30667.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag, piedfort emlékérem (71,60g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30668.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cséri Lajos (1928- ) DN "Egry József" öntött Br emlékérem (93mm) T:2
30669.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Cséri Lajos (1928- ) DN "WK Röntgen 1845-1923" öntött Br emlékplakett (~90mm) T:2
30670.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1970. "Ifjú népművész" egyoldalas Br plakett (85mm) T:1-
30671.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF