Uhren Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259939
11479
387
46000
Watches
15 darabos zsebóra gyűjtemény tároló dobozban. Mind működőképes, némelyik sérült. Benne ezüst is.
2316885
11480
387
Watches
cca 1930 Mechanikus fali óra. Jelzett. Gyuraszek János Budapest. Ingajáratos, működőképes, kulcs nélkül. Fém, kopott. d: 30 cm 2323970
11481
387
Watches
XIX. sz. régi parasztóra, festett fa, schwarzwaldi szerkezet, sétálóval, súlyok nélkül 2320645
11482
387
Watches
MOFÉM art deco stílusú lámpa, órával, alabástrom talapzattal, m:27 cm
2320644
11483
387
Watches
Kis óra tétel: két díszdobozos kvarc óra + 2 kvarc +1 mechanikus óra, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF