Pfadfinder Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2314713
13080
387
Scout
1940 Cserkészfüzet, benne ceruzás bejegyzésekkel, írásokkal. + 1940. júl. 10. napiparancs 2316933
13081
387
Scout
1923, 1934 A Regnum Marianum cserkészcsapatának értesítője, + 2 db Vezetők lapja 2316953
13082
387
Scout
Hermann Győző: A koppenhágai Jamboree 1924. Bp., 1924. Magyar Versenycsapat. Kiadói papírkötésben, sérülésekkel. 2151397
13083
387
Scout
2298827
13084
387
Scout
cca 1930-1940 102 sz. Ganz cs. cs. vizitcserkész könyvei 3. sz.: Kajak. én., hn., nyn., 157 p.+11 (kihajtható táblák 80 ábrával) t. Papírkötés, a borító foltos, a hátsó borító leszakadt, az utolsó két táblán sérüléssel, hiánnyal. 2323797
13085
387
Scout
1940 Magyar Cserkész 3 száma, XXI. évf. 21. sz., XXII. évf. 1., 3. sz. Változó állapotban, közte szakadozott.
2284767
13086
387
Scout
Az amerikai magyar emigrációs cserkész szövetség főtanácsának használatlan levélpapírja
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF