10480.
Beendet 387. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent (BB '77?): Szól a zene. Akvarell, filctoll, kollázs, papír. Üvegezett fa keretben. 52×72 cm