10461.
Beendet 387. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsemdélet. Olaj, rétegelt lemez, alja és teje kissé sérült. 59,5x45,5 cm