10469.
Beendet 387. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztork a tűz körül. Olaj, karton, kissé sérült (helyenként festékhiánnyal). Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 50x59,5 cm