Kass János jelzéssel: Jelenet. Akvarell, ceruza, papír, széleinél kiss... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2000120/Kass-Janos-jelzessel-Jelenet-Akvarell-ceruza-papir-szeleinel-kisse-serult-Lapmeret-6~II2319615
2319615
10382
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Kass János jelzéssel: Jelenet. Akvarell, ceruza, papír, széleinél kissé sérült. Lapméret: 61x85 cm
: nagy_andras