Nemcsics Antal (1927-2019): A fény. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 30/12. Üvegezett fa keretben. 22x22 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.