Marosán László (1955-): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a m... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Marosan-Laszlo-1955-Tisztas-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-a-muvesz-belyegzojevel~II2288206
2288206
10161
387
19000
Beschreibung: Marosán László (1955-): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Fa keretben, 40x80 cm
: pelikán_kristóf