Foto

Zahl der Lose: 427

cca 1988 Feri Lukas (?-?) Londonban letelepedett, magyar fotográfus hagyatékából 9 db vintage fotó, 15x10 cm és21x15 cm
12910.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

cca 1972 Egymásra talált fényképek: lakótelepi házak, 2 db vintage fotó, 17,5x23,4 cm és 23,3x15,8 cm
12911.

Rufpreis:
2 000 HUF

1925-1930 Családi fotóalbum, vászonkötéses album, néhol a képek hiányoznak, 8×11 és 9×6 cm-es fotókkal
12912.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

7 db nőket ábrázoló MTI sajtófotó, 27×18,5 cm
12913.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes régi üvegnegatív tétel vegyes témában (vitorlások, állatok, ház. stb.), 18 db, 6,5×9 cm
12914.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes ipari fotó tétel, 4 db, közte 1 db grafikáról készült fotóval, 1 db kivételével a hátoldalon pecséttel jelzettek ("Iparterv", "Fotokollektiva"), kettő sarkán törésnyommal, 8x11 cm és 24x18 cm közötti mérettben
12915.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes keményhátú fotó tétel, 10 db, közte: Bp., Uher Ödön, Koller Károly utódai, Goszleth István, Kozmata Ferenc utóda Rákos, Kaposvár, 2 db Langsfeld Mór, Pécs, Exner Gyula, Zelesny Károly, kissé kopott kartonokkal, 20,5x14 cm és 10x6 cm közötti méretben
12916.

Rufpreis:
2 400 HUF

1948 okt. vége, Bóbis Gyula (1909-1972) londoni olimpiai bajnok birkózó tiszteletdíjai, érmei, kupái stb., kiállítva a rákoshegyi gyógyszertárban, Bánhegyi Sándorné fényképész által aláírt és hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotója, hátoldalán Bóbis Gyula gyermeke által feliratozott, szélén apró sérülésekkel, 24x18 cm
12917.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

1968 Ker. és Vendéglátóipari Tanulóiskola tablóképe, 18×28 cm
12918.

Rufpreis:
1 000 HUF

12919.

Rufpreis:
12 000 HUF

2 db színes reklámfotó (Terimpex, Grill), egyiken felületi sérüléssel, 17,5×12,5 cm és 23,5×18 cm
12920.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1950-95 Családi fotó hagyaték, cipősdoboznyi anyag, kb. 100 db filmtekercs, nagy részben feliratozva és kb. 30 db filmcsík. Családi fotók, utazások (Balaton, Tátra stb.), munka, közlekedés, érdemes átnézni!
12921.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF