Tétel

Katalognummer:

12917.
Beendet 387. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 200 HUF

10

Beschreibung:

1948 okt. vége, Bóbis Gyula (1909-1972) londoni olimpiai bajnok birkózó tiszteletdíjai, érmei, kupái stb., kiállítva a rákoshegyi gyógyszertárban, Bánhegyi Sándorné fényképész által aláírt és hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotója, hátoldalán Bóbis Gyula gyermeke által feliratozott, szélén apró sérülésekkel, 24x18 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra