1983 Női akt, hátoldalán feliratozott fotó (Akt-fotós tábor, Békéscsab... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Fotografie/Foto~23/1983-Noi-akt-hatoldalan-feliratozott-foto-Akt-fotos-tabor-Bekescsaba-1983-farostra-kas~II2321197
2321197
12641
387
Photo
Beschreibung: 1983 Női akt, hátoldalán feliratozott fotó (Akt-fotós tábor, Békéscsaba, 1983), farostra kasírozva, több felületi kopással, sarkaiban sérüléssel, 39x39 cm
: nagy_andras