Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 51

Tarján Gábor: Mindennapi hagyomány. Néprajzi ismeretek mai használatra. Dabas, 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonál papírkötés. Ceruzás aláhúzásokkal.
17234.

Rufpreis:
800 HUF

Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, papír védőborítóban.
17235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ethnographia. 107. évf. 1-2 sz. Magyarok, szomszédaik, rokonaik. Szerk.: Lukács László. Bp.,1996, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés.
17236.

Rufpreis:
800 HUF

17237.

Rufpreis:
1 200 HUF

17238.

Rufpreis:
800 HUF

17239.

Rufpreis:
1 200 HUF

17240.

Rufpreis:
1 200 HUF

17241.

Rufpreis:
800 HUF

Manfred Frank: A megértés határai. Egy ,,rekonstruált" diskurzus Habermas és Lyotard között. Bp., 1999,  Jószöveg Műhely. Kiadói papírkötésben.
17242.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely János: A valódi világ. Bp., 1995, Osiris-Századvég. Kiadói papírkötés.
17243.

Rufpreis:
2 000 HUF

17244.

Rufpreis:
1 000 HUF

Glatz Ferenc: Tudománypolitika az ezredforduló Magyarországán. Az író által dedikált példány. Második változatlan kiadás. hn., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17245.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF