Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Kerenyi-Gyorgy-Magyar-enekes-nepszokasok-Bp-1982-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-~II2315729
2315729
17235
387
Books: Social sciences
Beschreibung: Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, papír védőborítóban.
: kh