Dr. Szabó Dezső (szerk.): Budapest közlekedése. Bp., 1967. Kiadói egés... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Dr-Szabo-Dezso-szerk-Budapest-kozlekedese-Bp-1967-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-seru~II2316456
2316456
15001
387
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Dr. Szabó Dezső (szerk.): Budapest közlekedése. Bp., 1967. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert