1927 Szabolcsvármegye és Nyíregyháza címtára. 1927. III. évf. Szerk.: Vertse K. Andor. Nyíregyháza, 1927, nyn.,IV+288 p. Korabeli reklámokkal. Átkötött kopott, egészvászon-kötés, a kötés elvált 286-287 oldalak között.