Kuttner Sándor: Első oktatás a földrajzban. Különös tekintettel a magyar szent korona országaira. Az elemi népiskolák számára teljesen átdolgozták Suppan Vilmos és Laukó Albert. Bp., 1892., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szakadt, hiányos térképpel, egy-két lapon ceruzás jegyzettel, bejelöléssel.
Lendvay Benő: Az ember vagy milyen testünk belseje és hogy működnek szerveink. Könnyen érthető test- és élettan közép-, polgári és felső népiskolák számára és önoktatásra. Ebenhoech P. dr. után -- Pozsonyvármegye főorvosa. Szétbontható ábrákkal. Pozsony - Bp. (1892.) Stampfel. 16 l. 1 kih. mell. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Sérülésekkel
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. II. köt.: A szallagtan. Amagyar kiadást sajtó alá rend: Tellyesniczky Kálmán. Bp., 19414, Universitas, 5+164-256+2 p.+6 t. Átkötött egészvászon-kötésben
Tóth László - Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Budapest, 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 143 p. 5 kivehető mellékletekkel, összesen: 11 tábla. Kiadói papírkötés.
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Pertorini Rezső, Dr. Polcz Alaine: A gyakorló orvos könyvtára 182. Orvosi pszichológia a gyakorlatban. Szerk.: Az orvostovábbképző intézet. Bp., 1976, Medicina. Kiadói papírkötés, kopott, néhol szakadt állapotban.
Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból. Összeáll. sajtó alá rendezte és az előszót írta: Linczényi Adorján. Magyar Hírmondó. Bp.,1982,Magvető. Kiadói karotnált papírkötés.