Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Kuttner Sándor: Első oktatás a földrajzban. Különös tekintettel a magyar szent korona országaira. Az elemi népiskolák számára teljesen átdolgozták Suppan Vilmos és Laukó Albert. Bp., 1892., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szakadt, hiányos térképpel, egy-két lapon ceruzás jegyzettel, bejelöléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra