Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

21

Beschreibung:

Dr. Alföldy Dénes: A meterológiai műszerek és elemek. Bp, 1899, a K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Kilenc táblával, 194 p. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, a borító a hátoldalon megázott.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz