Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 18

16565.

Rufpreis:
2 000 HUF

16566.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, szakadt gerinccel, meglazult, foltos lapokkal. Kijáró melléklettel.
16567.

Rufpreis:
2 400 HUF

Katonai atlasz. Bp.,2004, Magyar Honvédség Térképész Szolgálata. Kiadói kartonált papírkötés.
16568.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16569.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

A. J. P. Taylor: Az első világháború képes krónikája. Békés András fordítása. Bp.,1988, Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16570.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF