Mondvai csángó népmesék és beszélgetések. Népnyelvi szövegek moldvai t... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Mondvai-csango-nepmesek-es-beszelgetesek-Nepnyelvi-szovegek-moldvai-telepesektol-Osszeg~II2317371
2317371
17435
387
Books: Tales
Beschreibung: Mondvai csángó népmesék és beszélgetések. Népnyelvi szövegek moldvai telepesektől. Összegyűjtötte, átírta és közzéteszi: Hegedűs Lajos. Bp.,1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban.
: nagy_andras