Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Vegyes művészeti könyvtétel, 4db: Gerszi Teréz: Bruegel és századának németalföldi festészete. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas papír védőborító de egyébként jó állapotban; Mojzer Miklós: XVII. és XVIII. századi német és orosz festmények. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban; Czobor Ágnes: Holland tájképek. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban; Garas Klára: A velencei settecento festészete. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító, jó allapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras