https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

Vegyes könyv tétel: 5db: A másik. Évezredes hiedelmek, végzetes tévesz...

Es ist verkauft

1

Rufpreis:

1 000 HUF

Zahl der Gebote:

1

Beschreibung:

Vegyes könyv tétel: 5db: A másik. Évezredes hiedelmek, végzetes téveszmék, kulturális sokszínűség. Szerk: Földessy Edina. Ford.:Ujvári-Pintér György. Bp.,2008, Nemzetközi Tankönyvkiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Thier László: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban. Győr, 1976, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Negyedik, átdolgozott kiadás. Papírborító, kopottas állapotban.; Lyka Károly: Michelangelo. A művészet kiskönyvtára 107. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.;Műszaki Múzeumok Veszprém megyében. Szerk.: Éri István. Veszprém, 1972, MTESZ Veszprém Megyei Szervezete. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Gerard Van Der Hoek: Frans Hals, Jan Steen, Rembrandt, Vermeer. Amszterdam, én., Rijksmuseum Amsterdam. 6 nyelven írt. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

Teilen:

Facebook

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse