Ernst Heilborn: Zwischen zwei Revolutionen. Der Geist der Schinkelzeit (1789 - 1848). Berlin, 1927, Volksverband der Bücherfreunde Wegweiser-Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.