https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 114

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1989 A Magyar-Osztrák határon húzódó vasfüggöny egy darabja, magyar szalaggal, plombált műanyag tokban, 9×10 cm
1
12593.

1989 A Magyar-Osztrák határon húzódó vasfüggöny egy darabja, magyar szalaggal, plombált műanyag tokban, 9×10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
17
 
Sigillia Archivi Vaticani. A Vatikáni Levéltár pecsétjei. Az Archív kiadó által kiadott, limitált példányszámú, sorszámozott, névre szóló, viaszból készült pecsétgyűjtemény sorozat teljes anyaga. Összesen 31 db pecsét, mindegyikhez hozzávaló magyar nyelvű leírással, hozzá exkluzív bársonyborítású tartódobozzal.
1
12594.

Sigillia Archivi Vaticani. A Vatikáni Levéltár pecsétjei. Az Archív kiadó által kiadott, limitált példányszámú, sorszámozott, névre szóló, viaszból készült pecsétgyűjtemény sorozat teljes anyaga. Összesen 31 db pecsét, mindegyikhez hozzávaló magyar nyelvű leírással, hozzá exkluzív bársonyborítású tartódobozzal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
(Altorjai) Göbel J. (János) Árpád (1886-1931): A Nyujtódi és Gelencei Kádár címere, 1672. A Siebmacher J. féle: "Grosses u. Allgem. Wappenbuch" XII. kötet 111. tábla alapján  Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Fa keretben, 40×30 cm
1
12595.

(Altorjai) Göbel J. (János) Árpád (1886-1931): A Nyujtódi és Gelencei Kádár címere, 1672. A Siebmacher J. féle: "Grosses u. Allgem. Wappenbuch" XII. kötet 111. tábla alapján Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Fa keretben, 40×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christoph Gloor (1936-2017) svájci festőművész dögcédulája.  / Christoph Gloor Swiss painter's dog tag
1
12596.

Christoph Gloor (1936-2017) svájci festőművész dögcédulája. / Christoph Gloor Swiss painter's dog tag

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagynyújtódi Jancsó Benedek (1854-1930) pedagógus, publicista autográf megírt névjegykártyája Gerő Ödön esztétának róla szóló cikkét megköszönő soraival
1
12597.

Nagynyújtódi Jancsó Benedek (1854-1930) pedagógus, publicista autográf megírt névjegykártyája Gerő Ödön esztétának róla szóló cikkét megköszönő soraival

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szlányi Lajos (1869-1949) festőművész autográf sorai névjegykártyáján Gerő Ödön (1863-1939) irodalmi és művészeti írónak melyet londoni kiállítási katalógusa mellé mellékelt "talán érdekelni fogja, hogy Londonban milyen társaságban állítottam ki"
1
12598.

Szlányi Lajos (1869-1949) festőművész autográf sorai névjegykártyáján Gerő Ödön (1863-1939) irodalmi és művészeti írónak melyet londoni kiállítási katalógusa mellé mellékelt "talán érdekelni fogja, hogy Londonban milyen társaságban állítottam ki"

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. 1849. február 26-27.-től (kápolnai csata) 1849. április 26.-ig (komáromi-ószőnyi csata.) Rajta 41 db régi képeslappal, valamint 12 db modern képeslappal, emlékbélyegzéssel, egy kivágott könyvillusztrációval. 20 nemzetiszín  kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
1
12599.

Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. 1849. február 26-27.-től (kápolnai csata) 1849. április 26.-ig (komáromi-ószőnyi csata.) Rajta 41 db régi képeslappal, valamint 12 db modern képeslappal, emlékbélyegzéssel, egy kivágott könyvillusztrációval. 20 nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. Az aradi és más vértanúkról, 28 db régi képeslappal, valamint 15 db modern képeslappal, emlékblokkal, emléklapokkal, levélzárókkal, ex librisekkel, ...stb, 25 nemzetiszín  kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
1
12600.

Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. Az aradi és más vértanúkról, 28 db régi képeslappal, valamint 15 db modern képeslappal, emlékblokkal, emléklapokkal, levélzárókkal, ex librisekkel, ...stb, 25 nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról 1848 nyarától 1848. dec. 16-ig (nagyszombati csata.) Benne Kossuth Lajosról, Petőfi Sándor harcba hívó verseiről, Gábor Áronról, 1848-as emlékművekről, a pákozdi csatáról és I. Ferenc József trónra lépéséről szóló részekkel. Közte 32 db régi képeslappal, 12 db modern képeslappal, 1 db emléklappal, 1 db későbbi fotóval (1940), Budapesti Divatlap 1848. aug. 3. 25. sz. Szerk. Vahot Imre. Pest, Eisenfels Rudolf, az első lap sérült, a második lap foltos,  4 szt. lev., (kéthasábos számozás, 65-80 p.), Életképek. Népszava. 1848. máj. 14. 21. sz.. (Szerk.: Jókai Mór, Petőfi Sándor.), benne Petőfi Sándor két versével (Rákóczi, Dalok I.,(Pest, Landerer-Heckenast-ny.), hiányos, 609-624 p. 18 db nemzetiszín  kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
1
12601.

Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról 1848 nyarától 1848. dec. 16-ig (nagyszombati csata.) Benne Kossuth Lajosról, Petőfi Sándor harcba hívó verseiről, Gábor Áronról, 1848-as emlékművekről, a pákozdi csatáról és I. Ferenc József trónra lépéséről szóló részekkel. Közte 32 db régi képeslappal, 12 db modern képeslappal, 1 db emléklappal, 1 db későbbi fotóval (1940), Budapesti Divatlap 1848. aug. 3. 25. sz. Szerk. Vahot Imre. Pest, Eisenfels Rudolf, az első lap sérült, a második lap foltos, 4 szt. lev., (kéthasábos számozás, 65-80 p.), Életképek. Népszava. 1848. máj. 14. 21. sz.. (Szerk.: Jókai Mór, Petőfi Sándor.), benne Petőfi Sándor két versével (Rákóczi, Dalok I.,(Pest, Landerer-Heckenast-ny.), hiányos, 609-624 p. 18 db nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. Budavár ostromától (1849. május 4-21.) a világosi fegyverletételig (1849. aug. 13. Rajta  44 db régi képeslappal, 13 db modern képeslappal, későbbi-modern nyomtatványokkal, kivágásokkal, 1 db modern fotóval...stb. 24 db. nemzetiszín  kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
1
12602.

Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. Budavár ostromától (1849. május 4-21.) a világosi fegyverletételig (1849. aug. 13. Rajta 44 db régi képeslappal, 13 db modern képeslappal, későbbi-modern nyomtatványokkal, kivágásokkal, 1 db modern fotóval...stb. 24 db. nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930 Simon János György (1894 - 1968) festőművész autográf levele Gerő Ödön művészeti írónak  személyes hangon, melyben egy megküldött mappáról ír. / Autograph letter of Jean-Georges Simon painter in Hungarian
1
12603.

cca 1930 Simon János György (1894 - 1968) festőművész autográf levele Gerő Ödön művészeti írónak személyes hangon, melyben egy megküldött mappáról ír. / Autograph letter of Jean-Georges Simon painter in Hungarian

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931 Hende Vince (1892-1957) festőművész levele, amelyben gratulál Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) művészeti író lányának a házasságához
1
12604.

1931 Hende Vince (1892-1957) festőművész levele, amelyben gratulál Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) művészeti író lányának a házasságához

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse