Jelzés nélkül: Erdei fények. Olaj, vászon. Hátoldalán két töredékes cí... https://www.darabanth.com/de/386-Fernauktion/386.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Erdei-fenyek-Olaj-vaszon-Hatoldalan-ket-toredekes-cimkevel-egyiken-ci~II2292600
2292600
10531
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Erdei fények. Olaj, vászon. Hátoldalán két töredékes címkével, egyiken ciril betűkkel. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 55x85,5 cm
: pelikán_kristóf