10332.
Beendet 386. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, vászon, sérült (apró felületi festékhibákkal, a vászon kiszakadt), 39x49 cm.