[Mikkelsen Ejnar]: A sarkvidék remetéje. Mikkelsen kapitány kalandjai.... https://www.darabanth.com/de/386-Fernauktion/386.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000002/Mikkelsen-Ejnar-A-sarkvidek-remeteje-Mikkelsen-kapitany-kalandjai-Forditotta-Balla-Ignac~II2221655
2221655
15040
386
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: [Mikkelsen Ejnar]: A sarkvidék remetéje. Mikkelsen kapitány kalandjai. FordÃtotta: Balla Ignác. Bp.,1916, Singer és Wolfner. Második kiadás. Nagyrészt egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy-két szÃnes egészoldalas fotóval illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
: kozár_edit