Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., é.n., Szent Istv... https://www.darabanth.com/de/386-Fernauktion/386.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000002/Erdosi-Karoly-Napsuteses-Indiaban-Uti-emlekek-Bp-en-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi~II2290665
2290665
15065
386
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.