Bücher: Jagd Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2314542
17050
386
Books: Hunting
Hieover, Harry: The sportsman's friend in a frost. London, 1857. Thomas Cautley. KIadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rókavadászat, lóverseny témájú könyv. Jó állapotban. 2129933
17051
386
Books: Hunting
2309104
17052
386
3200
Books: Hunting
Szabolcs József: A dámvad. Bp.,1975., Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés 2308925
17053
386
Books: Hunting
4 db Széchenyi Zsigmond könyvtétel: Náhar, Bp., 1964, Szépirodalmi. + Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. + Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Bp., 1978, Szépirodalmi. 2307793
17054
386
Books: Hunting
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2308785
17055
386
Books: Hunting
Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben, borítón kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel.
2270656
17056
386
Books: Hunting
Gyimesi György: Megvalósult álmok, Bratislava, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó, Első kiadás, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, szép állapotban 2284196
17057
386
Books: Hunting
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2118911
17058
386
Books: Hunting
Dr. Szalay Marzsó László, Sz. Juhász Enikő: Grizzlymedvék, mammutfenyők, gejzírek világában. Bp., 1972 Natura. Kiadói vászonkötésben
2289010
17059
386
Books: Hunting
2312003
17060
386
Books: Hunting
2196339
17061
386
Books: Hunting
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF