Literatur über Postkarten Zahl der Lose: 3
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1738662
386
Books about postcards
Ansichtskarten
Húsvét régi képeslapokon. Terra - Kossuth Nyomda, Budapest, 1987. / Easter on old postcards 2307928
20001
386
Books about postcards
Ansichtskarten
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány, 1995. 2296012
20002
386
Books about postcards
Ansichtskarten
2 db könyv + Budapest Vintage - modern öröknaptár képeslapokkal: Erős László: Képeslapok könyve. Bukarest, 1985, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, 103 p. + Jérome Bourgeoisat - Olivier Bouze: Paris d'antan, a travers la carte postale ancienne / Paris of yesteryear, through old postcards. 205 pg., Hervé Chopin, 2011. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF