3 db figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, ... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/3-db-figuralis-porcelan-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-egyik-ragasztott-m-10-cm~II2306790
2306790
11326
385
Beschreibung: 3 db figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, egyik ragasztott, m: 10 cm