Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2297462
31146
385
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag díjérem, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel, füllel, mellszalag nélkül (13,28g/0.800/30mm) T:2
2305923
31147
385
Numismatik
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.
2297387
31148
385
Numismatik
~1900-1910. Jelzett Ag labdarúgó érem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,66g/0.800/29mm) T:2
2215907
31149
385
Numismatik
~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet" zománcozott Br gomblyukjelvény "Seibert V. Bécs" gyártói jelzéssel (25x26mm) T:2 zománchiba 2297380
31150
385
Numismatik
1904. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Király-Lövészet 1904. VI/29-VII/3." jelzett Ag sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20,65g/0.800/36mm) T:2 2297481
31151
385
Numismatik
1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag díjérem füllel, szalag nélkül, gravírozva "300Y. Junior 1902. X. 9. II" (14,72g/0.800/31mm) T:2 2297398
31152
385
Numismatik
1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, "FÁBR" gyártói beütővel, gravírozással (13,55g/0.800/33mm) T:1-
2297473
31153
385
Numismatik
1909. Jelzett Ag tenisz díjérem, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel, füllel, mellszalag nélkül, hátoldalán "Harmonia 1909. aug. 14. I." (12,59g/0.800/30mm) T:1- 2298913
31154
385
Numismatik
1920. "Magy.Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége / Távevezős Nyolczas 1920. IX/19." Br sportérem (53x27mm) T:2 2298920
31155
385
Numismatik
1922. "OTE (Óbudai Torna Egylet) 50 éves 1872-1922" egyoldalas Br plakett (45x50mm) T:1-,2 2280908
31156
385
Numismatik
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina
2306430
31157
385
Numismatik
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869" ezüstözött Br jelvény, "RENDEZŐ BIZOTTSÁG" feliratú szalaggal (32mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF