A mi tíz évünk. 1920-1930. A Magyar Cserkészszövetség Szombathelyi III. Kerülete (Nyugatmagyarországi Cserkész Szövetség) jubileumi emlékkönyve. Szerk.: Dr. Szendy László. Szombathely, 1930., Magyar Cserkészszövetség Szombathelyi III. Kerülete, (Dunántuli Nyomdavállalat Rt.), 326+2 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, részben megfakult borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal, két kijáró lappal.