Militaria Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2296963
13438
385
Military
1877 Debrecen, katona portréja, keményhátú fotó, Gondy és Egey műterméből, ajándékozási sorokkal, 10x6 cm 2265070
13439
385
Military
cca 1920-1930 Magyar királyi folyamőrök, 4db fotó, 9×6 cm 2271858
13440
385
Military
Magyar honvédségi bőr pisztolytáska, jó állappotban, 19x14cm
2303570
13441
385
Military
Belügyminisztériumi Vörös Csillag Érdeméremmel kitüntetett Forradalmi Rendőri Ezredparancsnokság Budapest. Feliratos réz doboz 13x7,5x3 cm 2304406
13442
385
Military
cca 1890 Fritsch - Wien távcső jelzett / Antique binoculars 11 cm 2305587
13443
385
Military
10 db antik, feltehetően XVIII. sz. elöltöltős muskéta golyó Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF