cca 1935-44 Békésszentandrási szül. hadnagy, tart. főhadnagy katonai okmányai, iratai: Igazolványi lap (m. kir. 53. honvéd bevonulási központ, Gyoma bélyegzéssel), előléptetés, származási igazolás eredménye stb., részben sérült és hiányos
Gyalogsági kürt díszbojtja, rendszeresítve az 1945 utáni demokratikus Magyar Honvédség, majd 1951. jún. 1.-től a Magyar Néphadsereg korai éveiben, jó állapotban, h: ~3 méter félbehajtva
1914-1915 A Világháború Képes Krónikája 6 száma: 1914. 5. füzet, 1915 14-18. füzetek. Változó állapotban, közte foltos borítókkal, egy javított gerinccel. Gazdag képanyaggal illusztrált.
cca 1900 1. gyalogezred, csoportkép katonákkal és szakácsokkal, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin, Bp., műterméből. Fénykép bal alsó sarkában kissé sérült. Korabeli díszes historizáló, sérült fa keretben, 16×23 cm