10427.
Beendet 385. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Brutmann 821 jelzéssel: A műkereskedő. Akvarell, tus, papír. Jelzett. / 821 Brutmann jelzéssel: The art dealer. Watercolor, ink. Signed: Brutmann 15,5x20,5 cm